Čistenie a impregnácia - nano4you.eu

Katalóg

Všetko o nákupe

Prijímáme karty

platitipti
Čistenie a impregnácia

Prípravky s obsahom nano častíc kremíka pre účinné čistenie, impregnáciu a ošetrenie povrchov. Starajte sa o povrchy efektívnejšie. S prípravkami Nano4You strávite údržbou menej času a dosiahnete lepšie výsledky.

Čistenie a impregnácia  64 produktov.

Podkategórie

 • Kuchyňa

  Čistiace prostriedky do kuchyne pre jednoduché čistenie a ochranu povrchov v kuchyni. Nano častice tvoria ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje zašpineniu. Udržiavajte kuchyňu dlhodobo čistú s minimálnym úsilím a vysokou efektivitou.

 • Kúpeľňa a toalety

  Čistiace prostriedky na wc a kúpeľňu. Prípravky pôsobia rýchlo a čistia efektívne. Prípravky pôsobia rýchlo a čistia efektívne a udržiavajú povrch dlhodobo čistý. Užívajte si menej časté čistenie - dlhodobo čistú kúpeľňu a toaletu bez vysokej námahy.

 • Okná, sklo, plexisklo

  Čistiace prostriedky na okná, impregnácia. Rýchly a dlhodobý účinok. Vyčistené sklo ošetrené impregnáciou vydrží dlhodobo čisté vďaka nano časticiam kremíka. Šetrí Váš čas a energiu na opätovné čistenie skla. 

 • Nábytok a drevo

  Čistiace prostriedky na nábytok a drevo, impregnácia s nano časticami. Rýchle a účinné vyčistenie nábytku do hĺbky. Ošetrite vyčistený nábytok impregnáciou. Vďaka nano časticiam kremíka vydrží dlhodobo čistý. Šetrí Váš čas a energiu na opätovnú údržbu vďaka odpudzovaniu prachu a špiny.

 • Podlahy a dlažby

  Čistiace prostriedky na podlahy a impregnácie pre ošetrenie s obsahom nano častíc. Vyčistite podlahu jednoducho, rýchlo, do hĺbky. Dlhodobá ochrana pred špinou vďaka obsahu nano častíc kremíka. Tie vytvoria neviditeľnú vrstvu, vďaka ktorej je podlaha a dlažba odolná proti usádzaniu špiny a nečistôt. Ošetrený povrch vyžaduje menej častú údržbu. Využite svoj čas a energiu efektívnejšie vďaka pripravkom Nano4You.

 • Oblečenie, obuv a textil

  Čistiace prostriedky na textil a kožu. Účinné čistenie a impregnácia textilných materiálov a kože. Vhodné i na textílie ako koberce. Impregnácia s obsahom nano častíc kremíka chráni textílie a kožu dlhodobo s minimálnym úsilím na čistenie povrchu. Šetrite svoj čas a energiu s prípravkami Nano4You.

 • Elektronika

  Prípravky na čistenie a ošetrenie elektroniky proti znečisteniu. Ošetrite elektroniku pred zachytávaním odtlačkov prstov a nečistôt. Užívajte si dokonale čistý povrch svojich obľúbených zariadení dlhodobo!

 • Dezinfekčné prostriedky

  Dezinfekčné prostriedky - Čistenie a dezinfekcia povrchov v domácnosti. Ekologické prípravky bez chlóru a uhľovodíkov dezinfikujú a čistia rýchlo, do hĺbky. Užívajte si dokonale čistú domácnosť vďaka rýchlej dezinfekcii a čisteniu. Ak nemáte radi pravidelné čistenie, ošetrite vyčistený povrch impregnáciou (ochranou) povrchu s nano časticami kremíka.

 • Byt, dom a záhrada

  Nano4Home ponúka komplexný systém nano ochrany pre stavebníctvo (interiér a exteriér). Jedná sa o ucelené riešenie povrchovej ochrany jednotlivých častí ako je napr. prírodný kameň, umelý kameň, obkladový kameň, betón, zámková dlažba, obklady a dlažby, fasády, hliníkové fasády, presklené fasády, sanitárna keramika, sklenené dvere, sklenené obklady, sprchové kúty, plastové okná, zimné záhrady atď. Naše prípravky nahradzujú svojimi vlastnosťami dosiaľ používané chemické bežné agresívne čističe, dlhé a nákladné úpratovanie. Bežné čistiace prípravky pôsobia iba krátkodobo a s obmedzeným účinkom.

 • Bazén a wellness

  Čistenie a impregnácia pre bazény a wellness zariadenia. Prípravky s rýchlym účinkom pre odstránenie vodného kameňa, dezinfekciu, čistenie a ochranu textilu.

 • Solárne kolektory

  Čistenie a impregnácia solárnych kolektorov. Prípravky obsahujú nano častice kremíka, ktorý tvorí vrstvu odolnú proti nečistotám. Povrch ostane dlhodobo čistý bez dodatočnej údržby. Minimalizujte frekvenciu údržby solárnych kolektorov s čističmi a impregnáciami Nano4You.

 • Príslušenstvo

  Rôzne príslušenstvo pre správnu a pohodlnú aplikáciu našich produktov.

  Pokiaľ si neviete vybrať, radi Vám s výberom pomôžeme.

 • Jednorázové vlhčené...

  Jednorázové vlhčené utierky je rýchla a jednoduchá varianta našich vybraných produktov pre rýchle použitie. Výhodou ostáva fakt, že sú malé, skladné a môžete  ich mať vždy pri sebe v prípade potreby.

  Vlhčený obrúsok sa hodí všade kde potrebujete ochranu, čistotu či osvieženie. Jednoduchý na použitie a vždy pripravený poslúžiť kedykoľvek a kdekoľvek.

  Hodí sa do auta, na dovolenky, výlety, ako súčasť turistického vybavenia, pre cyklistov, motorkárov, automobilových nadšencov, kutilov, taktiež je vhodný do záhrad, dielní, na údržbu náradia i mechanických a pohyblivých častí, pre poľovníkov, športových strelcov, hudobníkov na ošetrenie a údržbu hudobných nástrojov a iných.

  V našich produktoch si každý nájde niečo pre svoje potreby či koníčky, hobby, šport, či outdoorové aktivity.

 • Odstraňovače lepidla,...

  Odstraňovače lepidla a starých náterov, mastnoty, silikónov, voskov, pur peny a obdobných materiálov. Prípravky sú ekologické bez nebezpečných látok, nepoškodzujú životné prostredie. Jednoduché, rýchle a pohodlné použitie. 

 • Sady pre domácnosť

  Sady prípravkov pre domácnosť. Čistenie a ochrana povrchov účinnými prípravkami. Balíky obsahujú čistiace prostriedky a impregnácie s obsahom nano častíc pre dlhodobú ochranu povrchu. Užívajte si menej častú starostlivosť o povrchy v domácnosti s balíkmi produktov Nano4You.

 • Antikorózna ochrana

  Informácie ohľadom antikoróznej ochrany poskytujeme na dotaz. Ak máte problém s koróziou materiálu neváhajte nás kontaktovať. Vyrábame riešenia pre hobby použitie a hlavne pre profi použitie všade tam kde treba kvalitne chrániť povrch a eliminovať čas a náklady na údržbu.

na stranu
Zobrazených 1 - 12 z 64 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 64 položiek