Produkty

Produkty Nano4You s obsahom častíc kremíka SiO2. Rýchle a pohodlné čistenie, dlhodobá ochrana povrchu impregnáciou. Vyberte si svoj produkt od odborníka na čistenie a impregnáciu.

Produkty  3 produktov.

Podkategórie

 • Impregnácie

  Nano impregnácia

  Impregnácia na báze nano častíc. Nano impregnácie sa vyznačujú výbornou funkčnosťou a odolnosťou voči kvapalinám, špine a prachu. Povrchová úprava je plne transparentná, priedušná a paropriepustná. Umožňuje textilu naďalej dýchať.

 • Dezinfekcia

  Bezchlórová dezinfekcia H2O COOL

  Nano4you® v spolupráci so spoločnosťou H2O COOL SK s.r.o. Vám prináša radu moderných antibakteriálnych prípravkov pod značkou H2O COOL. Ide o produkty pre ľahkú a efektívnu dezinfekciu všetkých druhov povrchov. Produkty sú vhodné ako pre domáce použitie tak pre použitie vo verejných priestoroch a profesionálnych prevádzkach.

  Bezchlórová dezinfekcia na povrchy disiCLEAN

  Hľadáte intenzívnu dezinfekciu, ktorá nedráždi alergikov a astmatikov? Dovoľujeme si Vám predstaviť bezchlórové dezinfekčné prípravky disiCLEAN. Jedná sa moderné hypoalergénne dezinfekčné prostriedky, ktoré nedráždia astmatikov, nespôsobujú ekzémy a oproti bežným dezinfekcia sú šetrné voči životnému prostrediu. Neobsahujú žiadny alkohol, fenoly, aldehydy, chlór ani iné toxické komponenty. Spoľahlivo ničia nebezpečné baktérie, vírusy, plesne i kvasinky a chránia ošetrený povrch pred vznikom ďalších bakteriálnych a vírusových ložísk až po dobu niekoľkých týždňov.

  Bezchlórové čističe H2O

  Bezchlórové čističe H2O sú ideálnym pomocníkom pri údržbe miest so zvýšeným výskytom vírusov, baktérií, plesní, kvasiniek a ďalších nežiaducich organizmov. V jednom kroku čistia a zároveň dezinfikujú, bez poškodzovania ošetrovaného povrchu. Prípravky sú vhodné pre upratovanie zdravotníckych zariadení, obchodných centier, kancelárií, športovísk, wellness centier, verejných bazénov, dopravných prostriedkov i domácností.

 • Zváranie

  WeldFree je vysoko biologicky odbúrateľný vodný separátor pre zváranie. Súčasne obsahuje pasivátory a inhibítory korózie, ktoré účinne chránia miesto zvaru proti korózii. Prostriedok môže byť použitý i pre dlhodobú konzerváciu výrobkov proti korózii. Neobsahuje silikóny. Separátor chráni zvar a jeho okolie proti prilepovaniu odletujúcich kvapiek kovu. Tie sa po ukončení ľahko z povrchu oklepnú, alebo oprášia, bez toho aby zanechali po sebe stopy na zvarenci. Prostriedok je vhodný ako pre automatické, tak aj ručné zváranie, elektrickým oblúkom, ale môže byť použitý i pre zváranie plynom.

 • Čističe a odmasťovače

  Na základe dlhodobých skúseností v priemysle ponúkame jedinečné a vysoko funkčné čistiace prípravky.  Svojim užívateľom ponúkame nové riešenia a  pridanú hodnotu v podobe ľahkého čistenia. V spojení s revolučnými nano-impregnáciami udržujú dlhšie čistý povrch materiálov.

 • Zľavy

  Zľavnený tovar - čistiace prostriedky a impregnácie pre všetky povrchy v domácnosti a exteriéri. Vrátane textilu, obuvi, vonkajších materiálov a sanity.

Zobrazených 1 - 3 z 3 položiek
Zobrazených 1 - 3 z 3 položiek