Extrémne odolná nano impregnácia textilu a kože v spreji - NanoTextil Premium

Novinka

NanoTextil PREMIUM je nano impregnácia určená na impregnáciu autosedačiek, sedacích súprav, slnečníkov, markíz, kobercov, matracov, outdoorového vybavenia, batohov, stanov, kombinéz pre motocyklistov, lyžiarov a iných.

Viac detailov

Tento produkt už nie je na sklade


Žiadne vernostné body za tento produkt, pretože tam je už zľava.


18,90 €

 • 250 ml
 • 500 ml
 • 1 L
 • 5 L

Žiadne vernostné body za tento produkt, pretože tam je už zľava.


Popis produktu

Ekologické zloženie

Prípravok je plne ekologický a bezpečný, obsahuje nano častice SiO2 vyskytujúce sa v prírode. Bez obsahu chemikálií.

Dlhodobá ochrana

Zabudnite na pravidelné čistenie a pranie textilu po znečistení. Impregnácia textil ochráni proti mastnote, vode, tekutinám a ostatným nečistotám.

Šetrí peňaženku i prírodu

Už nemusíte používať žiadne čistiace prostriedky. Povrch je odolný proti vode, mastnote a nečistotám. Šetríte svoje financie i prírodné prostredie.

Extrémne odolná nano impregnácia textilu NanoTextil PREMIUM                                                            

Nano-prípravok na báze rozpúšťadiel určený na zvýšenú hydrofóbnu / olejofóbnu povrchovú ochranu tkaných a netkaných textílií, kobercov, vlákien atď.

NanoTextil PREMIUM je špecificky vyvinutá hydrofóbna/olejofóbna ochrana tkanej aj netkanej textílie, kobercov, vlákien a podobne. Na báze fluór polymérov vytvorí na povrchu ultra tenkú hydrofóbnu neviditeľnú vrstvu s vynikajúcou ochranou proti znečisteniu, škvrnám, suchým nečistotám, vode, oleju, mastnote a agresívnym nečistotám so samočistiacim účinkom. Vytvorená vrstva znemožňuje život baktériám, machu, piesňam a riasam, a tým vytvára veľmi hygienický povrch, ktorý chráni tiež proti atmosférickým vplyvom počasia (dažďu, snehu, mrazu a rozmrazovacím soliam), žltnutiu, hnilobe a UV žiareniu. Ošetrený povrch vykazuje veľmi vysokú odolnosť voči starnutiu textílií. Aplikácia vytvorí na povrchu ochranný neviditeľný film, ktorý nemení alebo takmer nezmení pôvodný vzhľad povrchu. Údržba ošetrených textílií v interiéri aj v exteriéri je veľmi jednoduchá, kvapaliny a nečistoty stačí len zotrieť.

NanoTextil PREMIUM nemení vzhľad povrchu a všetky stopy tekutín akéhokoľvek druhu a nečistôt je možné ľahko odstrániť: stačí jednoducho utrieť.

NanoTextil Premium - profesionálna impregnácia pre každého

Použitie
Vhodný na zvýšenú ochranu: sedacích súprav, kobercov, slnečníkov, markíz, stanov, auto sedačiek a pod.

 • Neobsahuje jedovaté, karcinogénne a toxické látky
 • Po aplikácii vďaka retrakcii vody výrazne uľahčuje následné čistenie
 • Ošetrený povrch si zachováva pôvodný vzhľad
 • Povrch nevykazuje zmenu vlastností
 • Dlhodobá vynikajúca hydrofóbna/olejofóbna ochrana
 • Prípravok sa nanáša iba v jednej vrstve
 • Spotreba prípravku je závislá od vsiakavosti materiálu =  30 – 80 ml/m2

Príprava podkladu
Pre dosiahnutie požadovaného výsledku je potrebné dodržať predpísaný postup aplikácie. Pracujte pri teplotách vyšších ako +15°C. Plochy, na ktoré chcete prípravok aplikovať musia byť úplne očistené od akýchkoľvek nečistôt a čistiacich prípravkov, musia byť úplne suché. Nie je vhodné aplikovať prípravok na plochy rozpálené od slnečného žiarenia (teplota povrchu by nemala presiahnuť +30°C).

Pred aplikáciou je nutné povrch dôkladne vyčistiť. Pre rôzne tipy znečistenia ponúkame naše profesionálne čističe:

AquaCleaner Textil  je aktívna čistiaca látka s regeneračnou ochranou vlákien vyrábaná novou technológiou. Na rozdiel od štandardných čističov, ktoré rozpustenú špinu zanechávajú v spodnej časti textílie v jedinom úkone vyčistíte nečistoty, odstránite škvrny, vrátite vláknam pôvodnú pružnosť a jemnosť a oživíte farby. Vlákno čistí po celej dĺžke a rozpustenú nečistotu vyťahuje na povrch, kde ju ľahko odstránite. AquaCleaner Textil vykazuje urýchlené zasychanie, ktoré zaistí úsporu času. Je bezpečný pre všetky druhy tkanín za bežných podmienok aplikácie je veľmi účinný na väčšinu nečistôt.

Spôsob aplikácie
Prípravok nanášajte rovnomerne, v jednej vrstve a v dostatočnom množstvo podľa vsiakavosti povrchu. Prípravok je možné nanášať natieraním, namáčaním alebo striekaním vzduchovou pištoľou. Vždy dbajte na čistotu aplikačného nástroja bez zvyšku iných prípravkov. Prípravok úplne zasychá podľa aktuálnych poveternostných podmienok. Pri teplote 20°C je povrch po 24 hodinách po aplikácii plne funkčný.

Údržba
Ošetrený materiál perte alebo čistite vo vode do30°C bez pracích práškov a aviváže. Po vypraní nechajte usušiť pri bežnej izbovej teplote. Nesušte v sušičkách a na zdrojoch tepla s vysokou teplotou. Pokiaľ po čase impregnačný účinok slabne, obnovte ochranu tým istým spôsobom ako pri prvej aplikácii.

Prílohy na stiahnutie