Pohlcovač pachov, neutralizátor zápachu Nano AntiOdor

Novinka

Pohlcovač pachov Nano Antiodor s okamžitým účinkom plní aj funkciu neutralizátora a odstraňovača zápachu. Účinne rozloží molekuly a úplne odstráni zápach. Po odstránení zápachu nastúpi príjemná voňa čistoty. Na rozdiel od bežných neutralizátorov pach neprekrýva, ale účinne odstraňuje.

Viac detailov

30 kusov skladom

Žiadne vernostné body za tento produkt.


9,90 €

  • 50 ml
  • 300 ml

Žiadne vernostné body za tento produkt.


Popis produktu

Pohlcovač pachov Nano AntiOdor je vytvorený špeciálne pre úplné a okamžité odstránenie zápachu. Molekuly pachu rozkladá, čím sa zamedzí ďalšiemu šíreniu zápachu. Po rozložení zápachu nastúpi príjemná vôňa čistoty. Ošetrený materiál je prípravkom dlhodobo chánený proti ďalšiemu zápachu. Na rozdiel od bežných pohlcovačov pachov zápach neprekrýva, ale úplne odstraňuje.

Vlastnosti pohlcovača pachov a neutralizátora zápachu Nano AntiOdor

  • Úplné odstránenie zápachu (zápach neprekrýva)
  • Okamžitý účinok
  • Dlhodobá ochrana proti zápachu
  • Jednoduché použitie
  • Prevoňanie materiálu príjemnou vôňou čistoty

Materiály pre ktoré je pohlcovač pachov Nano AntiOdor určený

Hlavnou oblasťou použitia Nano AntiOdor pri pohlcovaní, neutralizácií pachu a osviežení materiálu sú oblasti priemyselných priestorov, aquaparkov, wellness a športových zariadení, vstupných a prevádzkových hál, hotelov, reštaurácií, toaliet, šatní, kuchýň, zdravotníctva, sanitárnych zariadení, obuvi, v potravinárstve, verejných priestoroch, domácností, fajčiarskych priestoroch, áut a ďalších miest, kde je potrebné udržiavať čisté a svieže prostredie. Ďalšou oblasťou použitia je odstránenie zápachu po zvieratách.

Výborný odstraňovač pachov z topánok a iných predmetov               

Návod na použitie

Aplikácia rozprašovačom: Pre pohltenie pachov aplikujte priamo na steny, nábytok (i drevený), na textilné čalúnenie, koberce, podlahy, závesy a žalúzie. Prípravok sa úplne odparí a po odparení nezanecháva zvyšky ani škvrny, v ošetrenom priestore zanechá iba príjemnú vôňu.
Aplikácia postrekom: ručné aplikátory, nízkotlakovým postrekom.

Aplikácia do klimatizácií a rozvodov vzduchu: Pre neutralizáciu zápachu môžete pridať do prisávaní klimatizácií a rozvodov vzduchu.

Aplikácia do vody: Môžete pridať do čistiaceho roztoku, kde zvyšuje parfumačný účinok pri čistení, mopovaní alebo vytieraní. Prípravok Nano AntiOdor môžete použiť aj samostatne do vody pre odstránenie pachu pri čistení materiálu.

Prílohy na stiahnutie