O nás

Ultimate business SK, spol. s r.o.

Naša spoločnosť je prevádzkovateľom internetového obchodu www.nano4you.eu zameraného na chémiu na báze nanočastíc.

Zaoberáme sa predajom distribúciou a tiež aplikovaním nanoimpregnácií na rôzne druhy povrchov ako sú: fasády, omietky, minerálny a umelý kameň, mramor, žula, pieskovec, vápenec, sklo, keramika, plasty, lakované povrchy, hlinník, kovy, antikorózne kovy, meď, mosadz, eloxovaný hlinník, textil, koža, koženka a iné.

Výhodou oproti iným predajcom s nano prípravkami je nielen predaj nano impregnácií, ale aj poskytovanie účelných a funkčných čističov na tieto povrchy.

Ďalšou veľkou výhodou nákupu v našom obchode získate bezplatné poradenstvo, pre čistenie a ochranu požadovaných povrchov. Každá zákazka či klient je pre nás osobitná výzva a ku každému pristupujem profesionálne a ľudsky pre dosiahnutie požadovaného výsledku a spokojnosti. Samozrejme nikdy netvrdíme, že daný problém Vám vyriešime pokiaľ nemáme dostatok informácií, preto ak si neviete rady s vašim problémom, neváhajte sa na nás obrátit. Vždy požadujeme aspom fotodokumentáciu aby sme vedeli objektívne posúdiť situáciu a navrhnúť adekvátne riešenie. Nieje naším cieľom Vám za každú cenu predať produkt, vážime si každú spoluprácu a preto sa snažíme vždy odporučiť riešenie a produkty ktoré by Vám mali zaručene situáciu vyriešiť.