Čistiaci, mazací a konzervačný olej - SuperCor

Novinka

Revolučný čistiaci, mazací a konzervačný prostriedok

Viac detailov

6 kusov skladom

Žiadne vernostné body za tento produkt, pretože tam je už zľava.


7,65 €

-15%

9,00 €

  • 50 ml
  • 150ml
  • 200 ml - sprej
  • 1 L

Žiadne vernostné body za tento produkt, pretože tam je už zľava.


Popis produktu

SuperCor

SuperCorTM je čistiaci, mazací a konzervačný prípravok na báze vysoko rafinovaných kvapalných uhľovodíkov, protikoróznych inhibítorov, lubrikantov a ďalších aditív. Ide o prípravok novej generácie, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre suché mazanie. Je najvyššou možnou ochranou proti opotrebovaniu, nečistotám a vlhkosti (vrátane slanej vody). Na povrchu zároveň vzniká ultra tenká mikro vrstva obsahujúca mazacie zložky, inhibítory korózie a antiadhézne prostriedky. Nová technológia tixotropného mazania zaisťuje maximálne zníženie trenia medzi pohyblivými časťami. Povrchový mikrofilm odpudzuje nečistoty, prach a vodu. Opakované používanie prípravku SuperCorTM uľahčuje údržbu a predlžuje životnosť materiálu. Prípravok má dve fázy schnutia. V prvej, kedy má výrobok veľmi nízku viskozitu, dochádza k jeho prenikaniu do všetkých miest a k intenzívnemu uvoľňovaniu nečistôt z povrchu materiálu. V druhej fáze schnutia viskozita narastie a mastnoty a nečistoty sú solvatizované tak, aby ich bolo možné ľahko a bez náhlenia z povrchu odstrániť savou utierkou.
SuperCor - Profesionálny olej do každej dieľne
Prípravok je vhodný pre súkromné ​​i profesionálne využitie.

Výhody:

✓ Vysoká čistiaca schopnosť
✓ Výborná vzlínavosť, prípravok sa dostane i do málo prístupných miest
✓ Odstraňuje predtým použité konzervačné prostriedky a mazadlá
✓ Mikro vrstva špeciálnych lubrikantov znižuje trenie jednotlivých pohyblivých častí na minimálnu možnú úroveň
✓ Odpudzuje vodu a chráni proti korózii
✓ Chráni proti nalepovaniu prachu
✓ Odstraňuje a zabraňuje tvorbe oxidácie
✓ Neobsahuje teflón ani silikónové mazivá
✓ Operačný rozsah: -50 / +258 ° C (-58 / +496 ° F)
✓ Nízka spotreba cca 30 ml na 1m2
✓ Dlhodobá účinnosť a ochrana
✓ Spĺňa požiadavky a špecifikáciu MIL-PRF-63460

SuperCor - čistenie a ošetrenie nožov


Oblasť použitia:

✓ Domácnosť (záhradná technika, zámky dverí a pánty, uvoľňovanie zahrdzavených spojov, mazanie pohyblivých častí mechanizmov, zatváracích nožov, ručného náradia, outdoorového náradia a príslušenstva, vhodný na čistenie a mazanie reťazí bicyklov a motocyklov, na odstránenie starých mazív, vynikajúci na ošetrenie odpružených vidlíc, dverových a okenných kovaní, zásuvkových kovaní, vhodný na vysoko uhlíkové ocele a damškové ocele ako ochrana pred vlhkosťou a koróziou, )
✓ Medzioperačná konzervácia železných kovov (dlhodobo chráni voči korózii)
✓ Preprava a skladovanie
✓ Údržba a servis dopravných prostriedkov (osobné a nákladné automobily, motocykle, bicykle a lode)
✓ Armádne a policajné zložky (vhodný na čistenie, mazanie a ochranu strelných zbraní a príslušenstva)

SuperCor - čistenie a ošetrenie bicyklov

Osobné ochranné prostriedky: Pri aplikácii používajte ochranné pomôcky, ako sú rukavice odolné proti vplyvu ropných látok, okuliare a ochranný odev. Po práci ošetrite ruky reparačným krémom. Dodržujte zvyčajné opatrenia pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Ak vykonávate aplikáciu v interiéri, dbajte najmä na dobré vetranie priestoru. To možno dosiahnuť len miestnym odsávaním alebo účinným celkovým vetraním. Ak nie je možné dodržať limity NPK-P, je nutné použiť vhodné pomôcky pre ochranu dýchacieho ústrojenstva. Pri práci s prípravkom nejedzte, nepite, nefajčite. Zamedzte postriekaniu očí a kože. V prestávkach a na konci práce si umyte ruky.

Spôsob aplikácie: Čistiaca, mazacia a konzervačná kvapalina SuperCorTM sa nanáša nástrekom pomocou rozprašovača priamo na ošetrovaný povrch alebo sa aplikuje na čistú savú handričku, ktorá neuvoľňuje vlákna. Malé súčiastky je možné ponoriť priamo do prípravku. Ak je k aplikácii použitá nasiakavá handrička alebo iný savý materiál, povrch sa s ich pomocou pretrie. Prostriedok je vhodné nechať niekoľko minút pôsobiť. Následne zotrite rozpustené nečistoty. Na záver pretrite povrch čistou utierkou nasiaknutou prostriedkom SuperCorTM.

SuperCor - ošetrenie a údržba zámkov, pántov a kovaní