Olej na mazanie a ochranu strojov, ložísk a reťazí - MultiCor

Novinka

Špičkový viacúčelový čistiaci, mazací, uvoľňovací a konzervačný prostriedok

Viac detailov

12 kusov skladom

Žiadne vernostné body za tento produkt, pretože tam je už zľava.


3,70 €

-15%

4,35 €

  • 50 ml
  • 200 ml - sprej
  • 500 ml
  • 1 L
  • 5 L

Žiadne vernostné body za tento produkt, pretože tam je už zľava.


Popis produktu

MultiCor

MultiCorTM je kvapalina nízkej viskozity, ktorá sa skladá zo zmesi kvapalných uhľovodíkov, protikoróznych inhibítorov a iných aditív. Prípravok MultiCorTM je určený na ošetrenie výrobkov zo železných kovov. Plní rad funkcií súčasne, odmasťuje, čistí, odstraňuje koróziu a konzervuje. Prípravok má veľmi dobré odmasťovacie a čistiace vlastnosti, vysokú vzlínavosť, výborne preniká i do malých medzier, ako sú napríklad závity skrutkových spojení. Ďalej narúša a rozpúšťa koróziu, maže a konzervuje. Používa sa tam, kde je potrebné chrániť povrch kovu pred vznikom alebo rozširovaním už vzniknutej korózie. Odmasťuje a zmýva predchádzajúce vrstvy mazadiel, zvyšky obrábacích kvapalín a iných nečistôt. Súčasne vytvára novú protikoróznu vrstvu, ktorá má klzné vlastnosti. Prípravok je možné použiť aj na mazanie vysoko záťažových ložísk. Schopnosť vzlínať a narušovať koróziu sa využíva predovšetkým pre uvoľňovanie skrutkových spojení, kĺbov, pántov a pod. Prostriedok zasychá iba čiastočne, takže po aplikácii zvyšuje svoju viskozitu.

Prípravok je vhodný pre súkromné ​​i profesionálne využitie.

✓ Jednoduchá aplikácia a vysoká stabilizačná účinnosť
✓ Odmasťuje, čistí, odstraňuje koróziu a konzervuje
✓ Uvoľňuje stuhnuté spojenia
✓ Výborne preniká aj do malých medzier
✓ Vhodný pre rezanie závitov a vŕtanie otvorov do železných materiálov
✓ Neobsahuje teflón ani silikónové mazivá
✓ Nízka spotreba cca 30 ml na 1m2
✓ Dlhodobá účinnosť a ochrana
✓ Možno vo väčšine prípadov ľubovoľne kombinovať s prevádzkovými olejmi, vazelínami aj inými konzervačnými olejovými prostriedkami

Oblasť použitia

✓ Domácnosť (záhradná technika, zámky dverí a pánty)
✓ Medzioperačná a expedičná konzervácia železných kovov
✓ Preprava a skladovanie
✓ Strojárstvo a energetika
✓ Údržba a servis dopravných prostriedkov (osobné a nákladné automobily, motocykle, bicykle a lode)
✓ Armádne a policajné zložky

Osobné ochranné prostriedky: Pri aplikácii používajte ochranné pomôcky, ako sú rukavice, okuliare a ochranný odev. Dodržujte zvyčajné opatrenia pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Pri práci s prípravkom nejedzte, nepite, nefajčite. Zamedzte postriekaniu očí a kože. V prestávkach a na konci práce si umyte ruky.

Spôsob aplikácie: MultiCorTM možno aplikovať natieraním, za pomoci valčeka alebo tampónu, vzduchovým či bez-vzduchovým striekaním alebo priamo ponorom výrobkov do kúpeľa. Prípravok možno vo väčšine prípadov ľubovoľne kombinovať s prevádzkovými olejmi, vazelínami aj inými konzervačnými olejovými prostriedkami.