Odolná nano impregnácia betónu a fasády, ochranný náter - NanoMinerál Premium

Novinka

Extrémne odolná impregnácia kameňa a fasády

Vodný nano prípravok pre extrémne silnú, hydrofóbnu povrchovú ochranu prírodného a umelého kameňa, betónu, pálených a obkladových tehiel, fasádnych omietok, štúk, strešných krytín-škridla atď.

Viac detailov

Tento produkt už nie je na sklade


Žiadne vernostné body za tento produkt, pretože tam je už zľava.


137,03 €

-10%

152,25 €

  • 1 L
  • 5 L

Žiadne vernostné body za tento produkt, pretože tam je už zľava.


Popis produktu

Ekologické zloženie

Prípravok je plne ekologický a bezpečný, obsahuje SiO2 vyskytujúci sa v prírode. Bez obsahu chemikálií.

Šetrí čas a vašu energiu

Zabudnite na pravidelné čistenie. Impregnovaný povrch nemusíte pravidelne čistiť. Venujte ušetrený čas a energiu radšej svojim záľubám.

Šetrí peňaženku i prírodu

Už nemusíte používať žiadne čistiace prostriedky. Povrch je odolný proti vode, mastnote a nečistotám. Šetríte svoje financie i prírodné prostredie. Životnosť impregnácie je viac ako 2 roky.

EXTRÉMNE ODOLNÁ IMPREGNÁCIA KAMEŇA A FASÁDY - NanoMinerál PREMIUM

Vodný nano prípravok pre extrémne silnú povrchovú ochranu minerálnych povrchov

NanoMinerál PREMIUM je transparentný impregnačný náter s obsahom nanočastíc SiO2 určený na aplikáciu na zvislé a vodorovné minerálne povrchy. Prípravok vytvára extrémne odolnú nano vrstvu, ktorá chráni materiál pred pôsobením vody, nárastom rias, machov a lišajníkov, prejavmi cementových výkvetov, usadzovaním prachových častíc a ďalšími nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Impregnácia vykazuje samočistiacu schopnosť (takzvaný lotosový efekt), nelepí, je plne transparentná a bez zápachu. Ošetrený povrch sa stáva chemicky odolným voči prípravkom do pH 13 a voči teplotám až do 120 °C.

Ekologický, bezpečný, kvalitný nanoprípravok s extrémne silnou ochranou.

Prípravok je vhodný pre domácnosti i pre profesionálne stavebné a realizačné firmy.

  •     Efektívne chráni pred usadzovaním nečistôt, zamedzuje rastu rias, machov a lišajníkov
  •     Prípravok je bez zápachu a biologicky odbúrateľný, neobsahuje žiadne nebezpečné látky ani varovné symboly, aplikáciu možno vykonávať v interiéri
  •     Náter je plne transparentný bez nežiaduceho matného či lesklého efektu
  •     Ochranná vrstva je hydrofóbna a oleofóbna, ale zároveň priedušná a paropriepustná
  •     Uľahčuje následné čistenie povrchu aj bežnými prípravkami
  •     Prípravok sa nanáša len v jednej vrstve, rýchla a jednoduchá aplikácia
  •     Vhodný pre extrémne zaťaženie


Prípravok bol vyvinutý pre ošetrenie minerálnych materiálov ako je prírodný i umelý kameň, betón, tehly a pod. Je vhodný pre ošetrenie fasádnych systémov (prefarbené omietky, fasádne farby, rôzne typy štuku pod.), Múrov, strešných škridiel, kamenných a betónových dekorácií a ďalších minerálnych plôch. NanoMinerál PREMIUM je vhodný pre aplikáciu na zvislé minerálne povrchy (steny, fasády), ale aj vodorovné povrchy ako sú napr. dlažby. Prípravok je možné použiť aj v starých a historických budovách, kde je nutné zaistiť maximálnu priedušnosť a paropriepustnosť povrchov.


Spotreba a výdatnosť produktu

MateriálOrientačná spotreba1L rozprašovač5L kanyster
Žula, bridlica, mramor, kvarcit (kremenec), umelý kameň50 ml/m220 m2100 m2
Akrylátová, silikonová, silikátová fasáda80 ml/m212,5 m262,5 m2
Ozdobné pásky, pálené tehly a strešné škridly, terakota100 ml/m210 m250 m2
Výrobky z betonu, liaty a vymývaný betón100 ml/m210 m250 m2
Pieskovec, lícové tehly, klinker pásky/tehly200 ml/m25 m225 m2

_

Použitie impregnácie NanoMinerál PREMIUM v praxi


Prírodný a umelý kameň

Nano prípravok NanoMinerál PREMIUM je vhodný pre ošetrenie rôznych typov kameňov, tak prírodného ako umelého typu ako je napr. pieskovec, porfýr, žula, mramor, gabro, syenit, čadič, opuka, travertín, vápenec atď. Preto odporúčame ošetriť impregnáciou NanoMinerál PREMIUM výsledné produkty z kameňa: kamenné obklady, sochy, pamätníky, parapety, schody, kamenné lavičky, kamenné múriky, kamenné korytá atď.


Lícové tehly, obkladové pásiky

Pre zlepšenie vlastností lícových tehál a obkladových pásikov doporučujeme ošetriť prípravkom NanoMinerál PREMIUM. Tým, zlepšíme nielen ochranné vlastnosti, ale aj následnú údržbu. Ošetrený povrch vykazuje vysoký hydrofóbny efekt a zamädzuje vzniku vápenných výkvetov. Prípravkom NanoMinerál PREMIUM doporučujeme ošetriť povrch v čo najkratšom čase po inštalácii: lícového muriva, obkladových a klinker pásikov.


Výrobky z betónu

Zlepšenie ochrany, zníženie nasiakavosti a zachovania súčasného vzhľadu, to všetko docielime prípravkom NanoMinerál PREMIUM. Aplikáciu na betónový povrch vykonávame iba v jednej vrstve! Tým znižujete spotrebu prípravku, ale hlavne čas. Prípravkom NanoMinerál PREMIUM môžeme ošetriť: fasádny betónový obklad, betónové kvetináče, betónové ploty, betónové obkladové pásiky, betónové stĺpiky, betónové kvetináče, betónové lavičky, betónové koše atď.